Zrychlení počítače

Dobrý den prosím o radu. Nainstalovala jsem si program na zrychlení počítače. Máte někdo s tímto zkušenosti a kolik stoji zakoupení.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

radeji neinstalujte tyhle programy, většinou jsou to podvody, rozhodně nefungují tak zázračně jak inzerují … zvlášť pokud to má být placené, jde docela určitě o nějaký svindl.

pro tento účel ještě můžete použít CCleaner a Defraggler (obojí na slunecnice.cz jako freeware) nečekejte zázraky, nic jiného skutečně nemá smysl.

Pokud chcete skutečně zrychlit počítač pořidte si více paměti RAM, rychlejší procesor/desku/dis­k… nebo používejte méně náročný sofware obecně.

Další odpovědi
Gollumek.88

nejlepší zrychlení počítače je vypnout nepotřebné aplikace spouštějící se po startu, vypnout služby, které nejsou potřebné, odinstalovat aplikace, které nejsou potřeba včetně různých google toolbarů a podobně. Vyčistit registry, projet kvalitním antivirem. Aplikace pro zrychlení počítače jsou naopak aplikace pro zpomalení.