Vizour

Zrušení účtu youtube a kontakt na ně?

Právě se mi stala nemilá věc – můj účet na Youtube byl zrušen. Přisel mi mail, kde bylo napsáno, že jedno mé video je nevhodné, přitom už na Youtube bylo skoro 2 roky, mělo asi 22 000 shlédnutí a nikdy se nic nestalo. Obsah se v něm sice shodoval se třetími stranami, ale to bylo u více mých videí a nikdy jsem za to neměl postih, jen mi napsaly, že to tak je. Když jsem se chtěl přihlásit do svého účtu, už to nešlo, všechna má videa zmizela a vše se ztratilo. Nevíte, jak bych mohl kontaktovat google/youtube a jestli je ještě vůbec nějaká šance na obnovení účtu?
Předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
a623682@drdr

viz

Zdroj: http://www.wi­kihow.com/Res­tore-a-Suspended-YouTube-Account