ReHu

Zrušení firmy

Ahoj, prosím, cca 12 let v.o.s. nefuguje. Ani se nepodává daň.přiznání, prostě se na ni zapomnělo.
Chceme ji zrušit.
Co je potřeba zařídit?
Nevím zda FÚ, či Živn.úř, co dříve a co později.
Nebo kdo mi poradí co a jak?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Zajděte na živnostenský úřad. Nic složitého. Já vidím problém v tom,že jste nepodávali daňové přiznání. Aspoň co já vím,tak daňové přiznání musíte podávat i když jste na nule. Ale možná je to už promlčené,když je to tak dlouho. Nejspíš Vám někdo poradí lépe?!