popcorn

zrní mi zvuk když se dívám na video na youtube

dívám se na seriál a strašně mi zrní zvuk nevíte prosím jak se to dá spravit předem děkuji
Doplňuji:
je to jen na youtube

Nejlepší odpověď
badisko

mam dotaz ..?…zrnet tezko …spise sumi …ale to je fuk …je to jen na youtube nebo i pri prehravani filmu ?…(v cem poustite filmy nevim)…?.....skuzte esly vam jse normalne i pri prehravani muziky a filmu…
Doplňuji:
Zkus si aktualizovat prohlizec a flash player…no a nebo je to jen blbe nahranej seros …najdi jinej…dej vedet jak to po aktualizaci dopadlo…

Další odpovědi
Děda Louda

Nech si to patentovat a zbohatneš. Pak si budeš moci koupit něco pořádného.

anonym

Horší kdyby k tomu zrnícímu zvuku přibyl ještě šumící obraz :).

Bedy

Ježiš, některé odpovědi jsou teda plné hrubek…
No nejlepší bude, když nám napíšete, jaký používáte prohlížeč.....

huxa

co máš za počítač? (tuším že notebook) a co za internet? (nejspíše nějaký velmi pomalý).
jestli neni ani v jednom tomto problém, zkus změnit prohlížeč, ale předtím ještě updatovat flash či ho naprosto reinstalovat

Skeptik

Bedy: Určitě použivá Internet Explorer. Ostatní prohlížeče jsou naprosto bez bugů. Úplně křišťalově čisté. Kdyby používala Linux, určitě by nebyly žádné problémy.

Bedy

Skeptiku, příště běžte prosím na záchod, když budete opět zvracet. Děkuji.

Skeptik

Pro rejpaly. Ano vím, že Linux není web browser.

Skeptik

klubru: Když už chceš být vtipnej, tak bys mohl vědět, že „zrnění“ je obrazový šum.