Loupežník

Jde v Messengeru (a jak) zobrazit zprávu od někoho, koho nemám v přátelích?

Ahoj, chci se zeptat, zda jde v messengeru (a jak) zobrazit zpráva od někoho, koho nemám v přátelích? Na facebooku na PC si tu zprávu najdu, ale na mobilu ne. Díky moc

Původní neotázka
Zpráva na facebooku od někoho, koho nemám v přátelích

Odpovědi
kapka

Jde to normálně i na mobilu, divím se, že Vám ne. Problem je jen v tom, že když píše někdo, koho nemáte v přátelích, tak na to ten messenger neupozorní, zpráva se neukáže nahoře na prvním místě. Tedy ukáže, ale často až po několika měsících, dokonce i po roce. Mám s tím nejednu zkušenost, takže jsem si tim jistá. Když se ale nějak dozvíte, že vám ten člověk psal a v mesengeru si ho sam vyhledáte, tak tam ta zpráva je. Nevím, proc to tak je. Nebyvalo to tak. Zprávy se objevovaly hned, pak to zmenili. Nechápu proc. Proc messenger taji, ze mi pise někdo, koho nemam v přátelích? Chyba nebo záměr?