.::An!!e::.

Zoo tycon- „aktualizace“ ?

Zdravím, potřebovala bych poradit- mám windows 7 a baví mě hra Zoo Tycon, ale ta hra padá, neznáte někdo nějakej patch, nebo něco aby to nepadalo? popř. i uvedtě kde by se to dalo stáhnout.. Předem moc děkuju :)

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

Ono záleží hodně na tom jaký Zoo tycoon. jedničku nebo dvojku? jednička není kompatibilní s win7, dvojka je.

řešení problému bych zkusila takové – odinstalovat, restart PC, spustit instalaci jako správce (kliknout na setup.exe pravym myšítkem a vybrat spustit jako správce), stejně tak spustit hru jako správce – klik pravym myšítkem na ikonu hry a spustit jako správce.

u jedničky stejný postup instalace, akorát u spuštění kliknout na ikonu pravym a vybrat Vlastnosti, záložku Kompatibilita, zaškrtnout zaškrtávátko spouštět v režimu kompatibility a vybrat v rolovátku Windows xp sp3, použít, OK, a poté spustit opět jako správce. Ale je možné, že to i tak nepůjde, protože jednička není kompatibilní na sedmičkách.