petr77

Znáte někdo web: Jak-psát-web.com Vytvořili jste někdo stránky podle tohoto webu?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ono se to takhle říct nedá. Bylo by to jako naučit se cizí jazyk podle slovníku. Jakpsatweb je vynikající seznam s popisem vlastností a vzájemných závislostí tagů. Nejdřív je ale potřeba pochopit základy značkovacího jazyka a naučit se zacházet s nějakým editorem. Pak je možné tyto stránky používat podobně, jako slovník při překladu do cizího jazyka.

Další odpovědi
SeptikB

Neznám nikoho takového. Všichni kolem (včetně mě) se to naučili na základě návodů, které byly na internetu zdarma. Je sice pravda, že to trvalo dlouho, protože tyto stránky se málo aktualizují a dlouho trvá, než člověk přijde na to, co je použitelné, a co už je opravdu zastaralé.

Investovat několik set korun do příručky mi přijde zbytečné. Existuje spoustu lidí, kteří vám za ty peníze stránky vytvoří. Navíc nezapomeňte, že si kupujete jen návod, který se budete muset naučit, takže rozhodně čas neušetříte. Pokud chcete webu opravdu rozumět, je potřeba vytvořit spoustu stránek sám, od základů, a neustále je zdokonalovat.