znáte nějaký program,kde se dělají plakáty?

nejlepší by bylo kdyby to bylo PROFESIONÁLNÍ … díky :)

Nejlepší odpověď
anonym

  • COREL DRAW – dost drahý
  • ADOBE ILLUSTRATOR – extremne drahy, profi
  • OPENOFFICE DRAW – zdarma, zvládne prakticky totéž, pro začátek je naprosto idealni
  • INKSCAPE – něco pro fajnšmekry, zdarma

ty ktere jsou zdarma ke stazeni muzes hned hledat treba na slunecnice.cz a stahovat, ty placene .. tam je to samozrejme komplikovanejsi.

všechny zvládnou navrhovat velké plakátové plochy o straně několika metrů … přitom výsledek uloží do relativně malého souboru (narozdíl od rastrových editorů)

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/

Další odpovědi
mosoj

Já bych k tomu použil Corel Draw .

Miroslavst:
„Dobrá“ rada tak si ji nech.
Ono se to dá také nechat vytisknout, nebo ji může mít kamarád. Ale tam otázka nesměřovala a být tebou tak si odpověď smažu, za to si palec nezasloužila. Připomínám že to je tvůj výmysl nebo spíš nesmysl.
Doplňuji:
Tak schválně na kterou stranu patřím já.
To jsem zvědavý.

Lucy

Bohužel znám jen standartní a neprofesionální malování nebo Photo Filtre, ale i v tom se dá lecos vytvořit.

Miroslavst

To bych věděl, ale ty máš tak velkou tiskárnu?