Pokročilý

Znáte nějakou dobrou diskuzi, kde chodí nejvíce lidí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

odpovědi.cz
Doplňuji:
ladič: všiml jsi si, že právě teď a tady vedeš diskusi? ..to je fuk, že je to třeba tvůj monolog, když ti neodepíšu, ale je to diskuse ..a díky takovým, jako jsi ty, jsem odpověděl, co jsem odpověděl ..fakt si myslíš, že jsem to, cos napsal, nevěděl? ..ale ne e, tak jednoduchý ty přeci nejsi ,)

Další odpovědi:

Zlatý

Na diskusiu má táto stránka ku každej otázke svoj priestor. Ale je to určené len pre diskusiu, ktorá sa vzťahuje priamo k téme otázky, nie k akýmsi výlevom duše, či rozpútavanie vášní...
Na obyčajnú diskusiu, klebetenie - chatovanie, hľadajte stránky typu Facebook, Pokec a podobne.
Na odborné diskusie si nájdite odborné fóra...napríklad http://androidforum.cz/ http://www.astro-forum.cz/…

Tobbynka se, zjentku ptala na "dobrou diskuzi" !

Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Ad zjentek a ladiči - 50 na 50. Diskuze občas špatné, lidí na Odpovědi chodí dost.

anonym

annas, jen kdyby ty diskuze byly k něčemu. Stává se, že je admin smaže a je po fóglech.

Zlatý

badisko

Ad ladic v tom pripade tady nemas co delat ... nerejpej do zjentka :D nebo tady rozpoutam takovou diskuzi ze se tobbinka bude divit ....

anonym

Co vyhrožuješ sople.

Zlatý

badisko

nevyhrozuji... konstatuji :D

Zlatý

annas

Kromě toho čte diskuze málo uživatelů, takže nevědí, jak se někteří jedinci projevují. Jejich virtuální obraz je pak zcela jiný... :)

Zlatý

briketka10

annas,
já je čtu všechny a občas se divím,
jak se uživatelé projevují, ale to ty
sama víš viď a znáš, že obvzlášť u
některých je chování až zarážející ..

Zlatý

annas

Je to tak. :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.