Bronzový

Zná někdo dobrou aplikaci do mobilu z Android marketu,která je zdarma?

Pro dotykový displej (Sony Xperia Tipo) ,díky za tipy- napište jich prosím co nejvíc,např. které máte odzkoušené a jsou fakt super :)

Odpovědi:

Zlatý

Určitě by bylo fajn vymezit například využití či žánr...

Bronzový

Pou.

Zlatý

jizdni rady Pubtran, ovladani telefonu pres wifi z pocitace AirDroid, ovladani hlasem Antelli, Cesky rozhlas, DroidCam umi udelat z telefonu webkameru, spravce souboru Total Commander, rychlofotak Fast Burst Camera, Rozpoznavani obrazu Goggles, super kamera HDR Camera+ dela luxusni fotky pomoci trojnasobne expozice, heureka.cz, chci taxi, instant heart rate na mereni tepu :-) blbinka, Shazam na rozpoznavani jakekoliv hudby kterou zaslechnes v radiu treba, online radia live365, automobilova navigace zdarma WAZE, ivysilani ceske televize, louc (umi pouzit led diodu blesku jako svitilnu), mobilni bankovnictvi mbank, SA Rezervace - rychla rezervace vlaku a autobusu student agency, ukolovnik tasks, touch retouch - nastroj na drobne retuse fotografie, treba odstraneni pihy, ttorrent - skvely bittorrentk lient pokud stahujes z netu filmy, VIBER volani a smskovani zdarma, wifi analyzer - najde vsechny wifiny v okoli, .... atd atd je toho proste moc

Tak záleží na tom, co se líbí tobě, ale já osobně můžu doporučit např. Instagram (sdílíš na něm své fotky a prohlížíš fotky ostatních)

Ahoj,
u mna jednoznacne vyhrava Waze. Viac na http://www.waze.sk/

Diskuze k otázce

Bronzový

DusanOrlik

Bedy: Já nwm,třeba vtipné a užitečné se mi líbí ;)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.