Zmizení souboru.

Chtěla jsem se zeptat, jestli se nedá najít soubor, který jsem chtěla vyjmout a vložit do druhé složky. Omylem jsem to vložila do stejné složky a to mi ukázalo tabulku, že to vkládám do stejné složky, na tož jsem dala storno. Po tomto kroku, jsem soubor nemohla nikde najít, ani v koši, ani když jsem název zadávala do vyhledávání ve startu a ani když jsem se koukala na naposledy vytvořené soubory ve wordu. Tento soubor je pro mě moc důležitý, a proto děkuji za každou odpověď.
Doplňuji:
Ani se mi neukazuje nic na tlačítku vožení-neaktivní.

Odpovědi:

Stříbrný

To se mi nepodařilo reprodukovat (Windows XP). Použitím pravého tlačítka myši a místní nabídky Vyjmout + Vložit se nestalo vůbec nic, soubor zůstal na svém místě. Použitím Ctrl-X/Ctrl-V se mi objevilo okno, že název zdrojového a cílového souboru se shodují, jediné tlačítko OK (Storno nikoliv). Po odsouhlasení byl opět původní soubor na svém místě, nezmizel. Takže nemohu poradit s důsledkem, protože jsem pokusem nedosáhl stejného výsledku.

Bronzový

Zkoušel jsem to na Windows 7 a dosáhl jsem stejného výsledku jako cochee, soubor zůstal na svém místě. Jen místo OK se mi ukázalo okno s tlačítkem Storno, o bude asi rozdíl mezi W7 a XP.
Nicméně také nevím co s tím. Jediné co můžu poradit, je abyste prohledala všechny složky, okolo kterých jste se pohybovala těsně po tom vyjmutí, třeba jste někde ve zmatku špatně klikla a vložila, nebo 'přetáhla', soubor někam jinam. Jinak mě už nenapadá vůbec nic.

Bronzový

zkus v nabídce start naposledy otevřené

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.