Zmizel mi hlavní panel ve win 7, jak to???

Promiňte, že spamuji ..ale zřejmě jste mě nepochopili.

Mě se skrývá hlavní panel i tak, ikdyž zaškrtnu tlačítko nebo odškrtnu, ikdyž uzamknu panel či odemknu. Prostě nevím, co se s tím stalo. Panel z ničeho nic zmizel, možná jsem smáčkl nějakou klávesovou zkratku, že to zmizelo. Potřeboval bych nastavit, aby panel byl zase vidět.

Respektivě ten panel vidět je, pokud neotevřu nějakou složku nebo internet, toho hned překreje a ten panel zmizí.

Nejlepší odpověď
mosoj

Máte aktivované automatické skrývání hlavního panelu.
Na panel pravým tlačítkem myši, jít do „vlastností“ a zrušit zaškrtnutí „automatické skrývání hlavního panelu“. Zamknutí panelu nechat zaškrtnuté.

Mistře, po odškrtnutí okénka " skrývat hlavní panel" musíte ještě odklepnout „OK“ !!
Tady na to čumím a zkouším to. Opravdu to funguje.

Další odpovědi
Miroslavst

U xpéček je zobrazovat hlavní panel nad ostatními okny-toto je zaškrtnuté. Pokud není, zůstane na pozadí otevřených oken, přestože se neskrývá.