fortin

Změnit hodnotu v registrech

vizualizace pro wmp po chvilkách zobrazuje nabídku koupit, upgradovat. Lze nějakým způsobem změnit hodnotu klíče tak, aby se neobjevovala?

Nejlepší odpověď
Retko

Proc hned menit registry? Projdi si nastaveni a hledej neco jako aktualizace, nova verze apod. A proste odskrtni.
Tedy nevim jiste zda to je u WMP, je to takova sr…, ze to nepouzivam.

Další odpovědi
GangstaHelper

Retko, jsi to špatně pochopil, ta vizualizace není zadarmo. Chce abyste upgradoval na placenou verzi.

Jedná se o G-Force nebo WhiteCap? Tyto jsou od firmy Soundspectrum, a i když jsem měl jakousi cracknutou verzi s licenčním klíčem, po několika dnech se mi objevilo, že ten klíč je neplatný, a informace o upgradu se objevuje dále. Pochybuju, že to půjde v nějakém (i skrytém) nastavení zrušit u tak pokročilého softwáru, jakou jsou tyto podle mě vysoce kvalitní vizualizace.