Pokročilý

změnila jsem prohlížeč - jak jít nazpátek

Nějakým nedopatřením jsem něco pomačkala na noteboku a objevil se mi místo prohlížeče Mozilla Firefox nějaký MyStart.Už jsem zkoušela snad všechno,vrátit počítač zpátky v čase,v nastavení jsem nacvakala do kolonky prohlížeč seznam,pořád tam mám ten nějaký MyStart.Jak z toho ven,jsem naprosto v koncích a navíc jsem laik.Díky za rychlou odpověĎ.

Odpovědi:

koukni sem
http://www.mozilla.cz/…

Když to nepomůže tak obnov si v nouzovém režimu Firefoxu vyhledávací moduly a pak si ve Správci vyhledávacích modulů nastav výchozí vyhledávač.

moc jsem nepochopil. Zde jsou možnosti ► Začni 3 možností. Pokud to bude stačit, dobrý, ► pak je bod 2. ► Posychrovat můžeš bodem 1
▼▼▼
1. v menu - nástroje - možnosti a naběhne okno, kde vpravo je rozšířené (ozub. kolo), klik a objevi se 4 karty, kliknout na "Obecné" a 3 text ze spodu je "zkontrolovat jako výchozí" a vedle tlačítko, kliknout nanněj. Pokud chceš vždycky zkontrolovat, jestli je výchozí, zaškrtni okénko a dole potvrď OK.
--
2. Jedná se pravděpodobně o instalovaný doplněk, vpravo na hledání. Naproti lupě bude nějaká ikona, klikni a rozbalí se nabídka, vyber si tam seznam.
---
3. nastavení domovské adresy - v menu - nástroje - možnosti a naběhne okno, naběhne okno, klikni na "Obecné" a tam je "Domovská stránka" do okénka napiš "www.seznam.cz" (bez úvozovek)
Doplňuji:
oprava v bodě 1 - Obecné nahrazuji "Rozšířené"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.