Elaela

Zmáčkl jsem nechtě dvě klávesnice na PC,a zmenšilo se mi písmo na prohlížeči Chrome. Nevíte někdo jak se to dává zpátky?

Nejlepší odpověď
Roman71

Lze to napravit i pomocí Ctrl a + (zvětšení) nebo – (zmenšení).. jak je libo :)

Další odpovědi
krpik

nevím jestli to bude ono ale podrž pravý ctrl a kolečkem na myší toč ve směru jízdy

mosoj

Třeba Ctrl + kolečko myši. Prosím, kolečkem točit!

Cenobita

CTRL++ zvětšuje
CTRL± zmenšuje
CTRL+0 vrací do výchozího stavu

Mc Merkurion

…ty zkratky jsou pro momentální nastavení stránky, jestliže chceš mít danou velikost nastavenou pak:

  • vpravo nahoře tři tečky
  • klikem vybrat nastavení
  • rozkliknout rozšířená nastavení
  • webový obsah

--- pak to budeš mít nastaveno, jak chceš, je totiž rozdíl velikost písma a přiblížení stránky…

Roman71

A ještě jeden malý postřeh: v Chromu se mi po zmenšení/zvětšení textu klávesovou zkratkou objeví v řádku pro adresu vpravo malá lupa se symbolem „+“ nebo „-“. Když na ní kliknu, objeví se mi dialogové okno s tlačítkem pro návtat do výchozí hodnoty. Zkus si to taky, funguje to.