Niikii

zkratkové klávesy word processing

Dobrý večer,nevíte co má tímo autor na mysli?DOstali jsme takové zadání,že z toho budeme zítra o IT psát,ale vůbec nevím o co jde.Nevíte? :(

Odpovědi
Michal Kole

Asi klávesové zkratky ve Wordu 🙂

Viz jeho nápověda

RomanP

Když budeš ve škole dávat bedlivý pozor tak se to dozajista dozvíš
Odborně je to profesionální zpracování textu, při které se použitím počítače vytvoří, edituje a tiskne dokument.

WeeBear

Podle všeho jde o všeobecnou úpravu textu (od podtržení, kurzívu až po zkratky a složité úpravy, například pevná mezera), ve škole brali jen začátky úpravy textu a zkratkách, tak nemůžu poradit více..