Molva

Zkrácení smlouvy u T-Mobile

Mám smlouvu u T-Mobile do 8/2013. Momentálně mám možnost mít u jiného operátora daleko výhodnější paušál a ten u T-Mobile bych chtěl zrušit nebo změnit. Nevíte, zda je možné předčasně vypovědět smlouvu bez sankcí nebo alespoň snížit tarif na nějaký levnější? Platím kolem 300,– Kč a téměř žádné výhody:-( Pokud by nešel zrušit před vypršením smlouvy, tak bych chtěl platit co nejméně.
Děkuji předem
PS: omlouvám se, jestli jsem to zadal do špatné kategorie. Telefonování jsem tam nenašel

Nejlepší odpověď
Mapel

Na simce nejsou přednastaveny žádné tarify. Po roce smlouvy u T-Mobile můžeš zdarma přejít na nižší tarif, pokud existuje. Zkus se nejdříve domluvit s operátorem. Pokud není nižší tarif v dané skupině, tak můžeš přejít na jinou skupinu 3 měsíce před vypršením smlouvy, ale opět za smlouvy. Zkus nejdříve co ti nabídne.

Další odpovědi
anonym

Svého času jsem řešila podobný problém. Tarif se dá změnit málokterý už z technických důvodů (většinou je přednastaven na simce). Zbývá předčasně vypovědět smlouvu a zaplatit dost vysokou pokutu, nebo souběžně platit oba tarify.
Pokud se jedná o ten nový tarif, tak se uklidni a klidně to nechej až na srpen. Neboj se, že v srpnu nebudou další výhodné tarify. Možná tam ještě pořád bude i ten, který se Ti tak líbí. Nenechej se zblbnout pracovníky cool center, že to musíš řešit hned. Ono to počká. Má přibýt další operátor, počkej si na jeho nabídky.

anonym

Replika na zařazení, asi ses špatně díval, v kategoriích je Elektronika/ rubrika Mobily.