Nevite kde si pujcit 5000 tisic, ne jako zoufalec ale jako mlady zdravi pracujci clovek?

Zdravím.Chci se zeptat,ne jako zoufalec ale jako Mlady zdravi pracujci clovek.Nevite kde jsi pujcit 5000 tisic.
Mam tak blbou situaci ze jsem se vydal z penez uplne.A nechci zatezovat rodice svima trablema.jsem ochotny vratit o 1000 vice.dik za cokoli.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevím jestli ti někdo půjčí 5 milionů. Musíš mít hodně dobrou práci, abys je mohl splatit a mít čím ručit.

Další odpovědi:

Zlatý

Pracující a nemá peníze? Co takhle požádat svého zaměstnavatele o mimořádnou zálohu ?

Bronzový

Na jisto nějakého "lichváře" ve svem okolí najdeš, někteří na to mají i firmy:-(
Požádej rodiče, pokud seš na nule, je blbost vracet někomu něco navíc.

Ale řeknu ti:-) ty I/Y sekáš hůř než já:-DDD

Zlatý

Opravdu chceš 5000 tisíc?
Než podepíšeš jakoukoli smlouvu, zopákni si češtinu.

Stříbrný

Viděl jsem nějaké reklamy na "půjčky před výplatou" (zkus se inspirovat těmito hesly při vyhledávání, je víc firem co to dělají). Minimálně v jednom případě byla nějaká akce, že první půjčka je bez poplatků. Ale buď opatrný abys nenaletěl, sám zkušenosti nemám.
Pokud máte dobré vztahy v rodině a jseš si jist, že nebudeš mít problém včas splatit, zkus se radši pozeptat doma. (Ale chápu, že někdy je lepší si udržet na rodině "nezávislost")
Také je možnost, pokud už máš účet u banky, požádat o kontokorent. Ten Ti dovolí jít s účtem dočasně do mínusu (obvykle asi 10.000). Opět bacha na úroky, poplatky a další podmínky. Ale je to bezpečnější a zpravidla levnější cesta než nějaká neznámá mikroúvěrová společnost.

Stříbrný

5000 tisíc ? nepřepsal ses ? hochu, to je celoživotní výdělek a kdo ví jestli...

Diskuze k otázce

Pepek2

Jestli jsi myslel 5 tisíc, tak to by neměl být problém, zkus třeba http://www.velkyuver.cz/

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.