151kbar151

Závadná odpověď

Když zmáčknu „Nahlásit závadnou odpověď“ na Odpovedi.cz, tak skočí okno nahoru a nic se neděje.
Doplňuji:
Chudst, nějak tě nechápu.

Nejlepší odpověď
rynek878

Mezi práva jednotlivých kategorií uživatelů patří i limity pro vkládání otázek, odpovědí a jejich hodnocení za den. Kategorie uživatelů Stříbrný a Zlatý má navíc práva pro úpravy vybraného obsahu (nahlášený závadný obsah se automaticky nezobrazuje, možnost opravy kategorií a klíčových slov).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Další odpovědi
anonym

Oprávnění přísluší je stupni stříbrný a zlatý, viz bodování uživatelů.
Kromě toho dotazy téhož tápání a experimentování začátečníků tu byly již několikrát, stačí použít horní modrou lištu.
A o šlo o vlastní zkaženou odpověď, či tě pohoršovala nějaká cizí?
Doplňuji:
Elk otevřeně napsal, co si většina z nás také myslí a jen vrozená slušnost nám brání to říct na plnou hubu.

Elk

Další Kubo, co si nepřečetl pravidla, má 150 bodů a už by chtěl mazat…
…vydrž, Prťka, vydrž!!!

Ella

dokud nebudeš mít tu hvězdičku vedle jména stříbrnou nebo zlatou, tak nemáš právo nahlašovat závadnou odpověď. tuhle možnost mají jenom tihle uživatelé.

chudst

edit.: to chapu, ze me nechapete, bylo to jen na zkousku. Ted k veci:

Ok, prave jsem zkusil nahlasit svoji odpoved jako zavadnou. Funguje bez problemu – nejdrive se ukaze duvod „proc“ chcete otazku nahlasit jako zavadnou a pote, co date „odeslat“, se objevi podekovani za nahlaseni. Zkusil jste to v jinem prohlizeci?

151kbar151

Zkoušel jsem to v IE8, kde to jde ale ve Firefox 5 mi to nejde.

led

Môže byť zablokovaný javascript

151kbar151

chudst, nahlásit mi jde jen Závadnou otázku, ale závadnou odpověď ne.