badisko

zase ta videa tentokrat Windows px…:-)

a zase ta videa..:-)…tentokrat Windows xp…prehravani videi v jakemkoli prehravaci se seka nebo zrychluje …je to starej notas toshiba satellite A10..nikdy nebyl problem s prehravanim …ovladace aktualizovane ..zadna havet …skenovano comodo antivirus ..estet online scener ..a take spybot…snad veky pouzivam kmp..dnes opraven win..instalacnim CD zadna zmena ..snad jen rychlejsi chod pc..ale videa porad stejne …takze instalovat kodeky ci neinstalovat kodeky tod otazka?..kmp je nepotrebuje …pls nejakej jinej napad?..
Doplňuji:
www...dekuji …tohle jsem udelal rano po opraveni win..nepouzivam Cc..ale ASC.(advanced system care 6 placenou)…pro ty kteri tento program zavrhuji …tak nikdy mi nedelal problemy v pc..ono to bude asi jak na kterem ..na stolnim mam CC tam mi problemy naopak dela …asc..nemam tucha proc..

Nejlepší odpověď
www

Havěť tam sice nemáš, ale pravděpodobně je PC zaneřáděný balastem.
Stáhni si zdarma a v češtině CCleaner, nic tam němeň a vyčisti PC.
Poté proveď defragmentaci, buď samotnými Win, nebo pomocí zdarma a také česky Defragler-u.
Výsledek se dostaví, udělej to však v popsaném pořadí !
Doplňuji:
Zatím neznám z okolí svých známých nikoho, komu by CCleaner způsobil sebemenší problém při ponechání všech nastavení a provádění běžného čištění.
Nicméně, jsi-li si naprosto jist svými postupy při čištění, zkus VLC player, uvidíš sám. Ale i ten KM je stejně dobrý..

Zdroj: Praxe

Další odpovědi
Bedy

Nemá cenu šachovat s kodeky, prostě noťas na to není.

Můžete tam zkusit nainstalovat místo Windows nějakou lehčí uživatelsky přívětivou distribuci Linuxu, můžu doporučit Xubuntu – www.xubuntu.cz
Pokud by v Xubuntu se ta vide a sekala nebo bylo pomalé, můžete zkusit starší, nicméně stále podorovanou verzi 10.04 LTS – http://cdimages­.ubuntu.com/xu­buntu/releases/10­.04.2/release/
a nebo zkusit osekané Lubuntu, které je dělané pro staré počítače a notebooky – www.lubuntu.cz
Výhodou je, že si jak Xubuntu, tak i Lubuntu, můžete vyzkoušet bez instalace. Další výhodou je, že tam nemusíte mít žádný antivir&antis­pyware, firewall, čistič registru a defragmentátor disku – notebook by měl být rychlejší.
Nevýhodou může být to, že některá zařízení Linux nemusí podporovat.
Víc o přechodu z Windows najdete zde: http://wiki.u­buntu.cz/p%C5%99e­chod_z_window­s_na_ubuntu
(platí to i por Xubuntu, Lubuntu a jiná *buntu)

cochee

Nehledě na opravu windows instalačním cd – jak stará je instalace windows? Pokud tento ntb v minulosti videa přehrával plynule, jednoznačně doporučuju zazálohovat uživatelská data a provést novou instalaci XP. Windows XP prostě časem jaksi „degradují,“ někomu pomaleji, někomu rychleji, nabaluje se na ně balast, na který jsou i programy typu ASC/CC krátké. KMP jinak je dobrá volba, ještě jsem neviděl, že by něco neuměl přehrát sám o sobě a vyžadoval instalaci jakéhokoliv kodeku.

Alesh

zkus kodeky, konkrétně ffdshow

Zdroj: http://www.free-codecs.com/dow­nload/ffdshow­.htm