paul1

Zaregistrovali jste akce českých investorů v zahraničí?

Například v tomto roce Draslovka Holding výrobce kyanidu z Kolína je v letošním roce jedním z největších českých investorů v zahraničí. Firma tento rok dohodla dvě akvizice – v USA a Jižní Africe, které z ní učiní světovou jedničku v kyanidové chemii. Nebo Česká zbrojovka Uherský Brod, která koupila americkou firmu Colt?

https://archiv­.hn.cz/c1-67007050-cesky-chemicky-vyrobce-draslovka-dokoncil-prevzeti-divize-mining-solutions-za-12-miliard-korun

Odpovědi
Ametyst

Všimla jsem si článku, kde se česká developerská firma ujala výstavby bytových domů v Německu, a ještě v jiné zemi mimo ČR. Pochvalovali si pružné schvalovací řízení ke stavbě, a to, že nemusí brát ohled na to, kdo právě sedí na magistrátu nebo radnici, jako je to v ČR.