marťa382

Zamáčkla se mi klávesa do klávesnice! Jak ji dám do původního stavu?

Asi jsem nějak špatně zmáčkla to + v numerické části klávesnice a ono zůstalo zamáčklé. Sice nepíše pořád pluska jako bych ho držela, ale je prostě ve ,,zmáčknuté´´ poloze. Nevíte, jak to dám zpět? Děkuju
Doplňuji:
A je to! Nakonec stačilo párátko. :) Děkuju

Nejlepší odpověď
led

Väčšinou je možné ho jemne vypáčiť (hoci aj pilníkom na nechty). Je zjavne len slabo zaseknuté.