zjentek

za kolik kaček se daj takový fotky či video prodat?

řekněme, že jste jedinej člověk, kterej má k nějaký momentálně mediálně diskutovaný kauze, tu situaci natočenou, takže byste k tomu případu mohl nabídnout foto či videodokunentaci ..za kolik se takový média médiím prodávaj, pokud jste třeba instalatér a ne paparazzi?
Samozřejmě pokud nejste ježíšek a neštítíte se vydělat si nějakým příběhem nezávisle na tom, jakej příběh z toho pak tisk udělá..

Nejlepší odpověď
gecco

Instalatér nebo paparazzi – to je fuk (snad jen ten paparazzi má díky předešlým zkušenostem lepší schopnost vyjednávání).
Jinak záleží na „kauze“ – od 0,– Kč po desítky tisíc…

Další odpovědi
Emefej

Záleží na velikosti mediálního trhu a na aktuální popularitě vyfocené osoby . V našich podmínkách to odhaduju na rozpětí 0 až tisíce.

anonym

Najdou se i tací,co rádi upravují originály tvz.„vybrušovači“ z povolání,kteří pevně doufají,že od svého stvoření budou jednou také vybroušeni,takovým o peníze nejde napřímo,mnozí sbírají žetony různých hodnot,které pak proměňují.
Doplňuji:
https://transla­te.google.cz/tran­slate?sl=en&tl=­cs&js=y&prev=_t&hl=cs&i­e=UTF-8&u=http%3A%2­F%2Fen.wikipe­dia.org%2Fwiki%2FMa­gia_Naturalis&e­dit-text=&act=url