tucnakscot19

Za jak dlouho vam prisla objednavka z eBay?

Zdravim,
12.5.2017 jsem si objednaval z Nemecka mikinu, a stale jsem ji nedostal. Nevim, co mam delat, popripade jak si mam zjistit podle cisla objednavky, kde je momentalne muj balik. Uz cekam dyl jak mesic. Prosim poradte, predem dekuji za odpoved k veci.

Odpovědi
Roman71

Doporučuji do 39 dnů (!) kontaktovat prodejce, že zboží nedorazilo. Buď prodlouží takzvanou ochrannou lhůtu nebo vrátí peníze. Já tohle neudělal.. Objednával jsem procesor do notebooku za nemalý peníz a po dvou měsících se se mnou prodejce odmítal bavit.

Podle data nákupu ideální doba pro kontaktování prodejce.