Z mobilu do PC..?

Ahoj :).. mam Samsung S5830 Galaxy Ace .. posledni dobou mi blbne usb .. nemuzu tak dostat fotky z mobilu do pc :).. nejaka rada jak jinak je dostat z mobilu?? :) dekuju za odpoved ;))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bluetooth..
Jiný kabel..

Další odpovědi:

Zlatý

Nebo je tady jsete jina a lepsi cesta ...sice je pomalejsi... nas jistotu ze pokud ze ti neco stane s pocitacem tak o fotky neprijdes ...
zajsi si zde .. https://skydrive.live.com/ zaloz si ucet budes mit 7G mista na ulozne pote si do mobilu stahni alpikaci pro skydrive ..a kdyz neco vyfotis tak to jen soupnes do aplikace a trada ulozi se ti to na netu ..kdykoliv budes mit fotky dostupne z jakehololiv zarizeni pripojenem k netu ...dala ke sluzbe skydrive dostaven E-mail od Microsoftu ktery je kvalitni dobre zabezpeceny ..
dale je ve sluzbe obsazen kancelarsky balik ..kontakty se daji propojit s Facebookem ..Skypem atd ...

Pokročilý

Já nemám kabel už strašně dlouho:D nebo spíše nevím, kde je. Vždycky to pošlu mé kamarádce do chatu na facebooku, ale pokud se ti nechce, tak si založ nějaký "fejk" na facebooku a tam si to posílej;) dále si to pak stáhneš a máš to:)

Bronzový

Můžeš si je poslat buď na mail, nebo si je uložit rovnou na facebook třeba. Záleží akorát na tvé představivosti a schopnosti myslet.

Pokud máš čtečku karet, tak přes to, karta bude jako další externí disk. Nejlepší je, jak píše bedy, nějaké úložiště. Máš i archiv. Uložiště si vyber, DropBox (2 GB), SugarSync (5GB), SkyDrive (7GB) nebo přímo od Googlu (5GB). Velikosti ber s rezervou, nevím přesně, ale tak se ta velikost pohybuje pro užívání zdarma.
Doplňuji:
oprava, ti dva se mi pletou. Správně má být v textu badisko a ne bedy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.