Monnii.Shek

Z mobilu do PC..?

Ahoj :).. mam Samsung S5830 Galaxy Ace .. posledni dobou mi blbne usb .. nemuzu tak dostat fotky z mobilu do pc :).. nejaka rada jak jinak je dostat z mobilu?? :) dekuju za odpoved ;))

Nejlepší odpověď
Swevalty

Bluetooth..
Jiný kabel..

Další odpovědi
badisko

Nebo je tady jsete jina a lepsi cesta …sice je pomalejsi… nas jistotu ze pokud ze ti neco stane s pocitacem tak o fotky neprijdes …
zajsi si zde .. https://skydri­ve.live.com/ zaloz si ucet budes mit 7G mista na ulozne pote si do mobilu stahni alpikaci pro skydrive ..a kdyz neco vyfotis tak to jen soupnes do aplikace a trada ulozi se ti to na netu ..kdykoliv budes mit fotky dostupne z jakehololiv zarizeni pripojenem k netu …dala ke sluzbe skydrive dostaven E-mail od Microsoftu ktery je kvalitni dobre zabezpeceny ..
dale je ve sluzbe obsazen kancelarsky balik ..kontakty se daji propojit s Facebookem ..Skypem atd …

JanaViki

Já nemám kabel už strašně dlouho:D nebo spíše nevím, kde je. Vždycky to pošlu mé kamarádce do chatu na facebooku, ale pokud se ti nechce, tak si založ nějaký „fejk“ na facebooku a tam si to posílej;) dále si to pak stáhneš a máš to:)

Reezo

Můžeš si je poslat buď na mail, nebo si je uložit rovnou na facebook třeba. Záleží akorát na tvé představivosti a schopnosti myslet.

anonym

Pokud máš čtečku karet, tak přes to, karta bude jako další externí disk. Nejlepší je, jak píše bedy, nějaké úložiště. Máš i archiv. Uložiště si vyber, DropBox (2 GB), SugarSync (5GB), SkyDrive (7GB) nebo přímo od Googlu (5GB). Velikosti ber s rezervou, nevím přesně, ale tak se ta velikost pohybuje pro užívání zdarma.
Doplňuji:
oprava, ti dva se mi pletou. Správně má být v textu badisko a ne bedy.