Jenda K.

youtube…možnost dodatečné editace videa se zachováním originálu?

Zdravím všechny…kameraman našeho sboru publikoval na (náš) YT kanál záznam koncertu, který má asi 50minut. Potřeboval bych to rozstříhat, aby jedno video byla jedna skladba (tedy udělat z toho asi 6 videí), aniž bych zničil ten „originál“. Hledal jsem v editoru videa, leč zatím to vypadá, že není možnost uložení kopie upraveného videa. Ani v seznamu videí, není žádná možnost duplikování videa a následná editace. Poradíte mi někdo, jestli je nějaká cesta?

Děkuji.

Odpovědi
elkon

Žádný problém. Už zveřejněným videem se nezabývej, ale v počítači rozděl video podle potřeby a pak zveřejni každý kus zvlášť.

Jenda K.

Nojo, já jenom dělám administraci kanálu, „surový“ výstup z kamery nemám.

elkon

Tak si to stáhni a pak můžeš dělat co chceš.