Windows XP staženíSP3

nainstaloval jsem SP3 service pack a přesto je mě znovu nabídnuta aktualizace která má znovu kontrolovat legální windows proč se tak děje jak tuto nabídku zastavit nechci uplně vypnout aktualizace mám povolené stahovat aktualizace ale stažení zvolím sám děkuji

Odpovědi
Miroslavst

Pokud máš legální windows, není se třeba obávat.
Nevím jistě, ale mám takové tušení, že podpora pro xp už skončila, takže je to zbytečné. Mimochodem já mám aktualizace zakázané a to z jediného důvodu. Když jsem probíral problém s odborníkem na počítače, bylo mi sděleno, že jsem nebyl sám. Je to již dýl, ale stáhnul jsem si přímo ze stránek microsoftu aktualizace (v době kdy ještě byla podpora)a poté se potřeboval počítač restartovat. Bohužel už nenaběhl. Dalo mi práci se vrátit zpět. Na pozdější dotaz přímo na stránkách microsoftu.cz mi bylo sděleno, že již podpora skončila a to bylo jejich řešení problému.
Takže v nastavení doporučuji-tedy alespoň z mého hlediska aktualizace zakázat.