MilousCZ

Windows 8.1 oneclickstarter

Mám notebook s windows 8.1,předtím jsem měl windows 8. Po aktualizaci mi několikrát denně vyjede tabulka oneclickstarter na které je napsáno: Program byl spuštěn v režimu kompatibility,pro­gram nemusí správně funguvat.I přesto chcete spustit aplikaci? Ano Ne
Prosím poraďte jak se toho zbavit, předem díky
za odpověď.Přeji hezký den

Odpovědi
dvdk

Zkus se podívat přes ctrl + alt + delete → správce úloh → po spuštění, jestli tam ta aplikace bude, tak ji zakaž. Jinak se můžeš zkusit podívat, jestli ten oneclick nebude v odinstalovat program.