Win 7 vymazaná složka dokumentů stažené soubory z koše lze tuto složku dostat na zpět a jak? Děkuji mockrát

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-mohu-najit-data-kdyz-vysypu-kos

Další odpovědi
Michal Kole

Zkuste aplikaci Recuva (www.recuva.com)

Děda Louda

Jestli jsou dokumenty (složka) v koši, stačí je označit a nechat obnovit. Vrátí se na svá původní místa.
Jestli jsou už vymazané z koše (koš vysypán), máš nejpíš smůlu. To bez speciálních nástrojů nezvládneš.
Koš slouží právě jako jakási pojistka pro případ, že se ještě rozmyslíš nebo se spleteš při mazání.

jennysh

ačkoliv rád jsem si přečetl vaše rady které by mohli pomoct ;) kdybych sám na něco nepřišel..asi to tu jsem hodím protože se mi to zdá jako užitečné :) sám sice v pc poradně dělám,ale byl jsem zoufalý tak sem potřeboval radu která už není potřebná,ale přesto vám děkuji všem

mosoj

Jde vám o složku nebo i dokumenty v ní ?
Složku vytvoříte obvyklým způsobem. Soubory ale těžko. Mám W 7 pár dní takže se také učím. Ještě zkusit obnovení původního stavu ( za zkoušku by to asi stálo).