horacion

Webové hry pro dva, znáte nějakou hru?

Znáte nějakou rychlohru (třeba nějakou arkádovku), kde můžou hrát dva hráči proti sobě – jen z prohlížeče – a nejlépe aby se nemuseli registrovat? Vím o h*y.cz, ale tam člověk musí být reglý, jinak mu to vybere náhodného hráče. Já chci ale hrát s konkrétním člověkem, kterému bych například poslal odkaz pro připojení se do mé hry.

Odpovědi
DDarent

Ve vebovém prohlížeči a navíc bez registrace to asi nepude...... člověk který chce hrát s někým konkrétním multiplayer musí být registrovaný protože se nejedná o LAN hru. http://play-free-online-games.com/ tady sou zajmavý hry…

na h*y.cz ale de pozvat hráče a hrát snim…