Pokročilý

Webkamera připojená ale nefunguje

Potřebovala bych poradit s webkamerou. Koupil si ji děda, ale nemohla jsem ji u nich rozjet, tak jsem si ji vzala domů. Myslela jsem, že mu nemusí jet protože má starší počítač, ale mě tu taky nejede.
U dědy jsem to kontrolovala přes skype video, chvilku tam blikl můj přesvícený obrázek (jakoby na chvilku zafungovala) a pak zmizel a běhalo tam kolečko načítání, kamera už se nenačetla.
Přitom mi dole vyskakovalo upozornění že "Zařízení je připraveno k použití".
Tady na mém počítači mi nevyskočil můj obraz ani na chviličku.
Když jdu do ovládacích panelů, zařízení a tiskáren, tak se mi tam normálně dole zobrazuje WC003V6 Sweex Webcam USB. Všude je napsáno že toto zařízení pracuje správně, přitom ve Skypu ani v jiných programech na webcamery se mi obraz nenačte.
Počítač jsem restartovala. Našla jsem na internetu nějaký manuál a v něm bylo napsané, že má ke kameře být aji nějaké CD. K této nebylo, byla to jen kamera v plastovém obalu. Tak jsem si myslela, že to tak bude fungovat.
Máme se skočit zeptat někam do elektra jestli k tomu nemá být cd, nebo ne?

A nešlo by mi to nějak rozjet, když už prý funguje správně?
Achjo. Jinak, mám Windows 7 Home Premium 64bit.
Za případné rady děkuji.. Vážně už nevím co s tím..

Odpovědi:

Pokročilý

CD tam musí být, bez toho to nemůže jít. Pokud 100% nebylo přibalené, tak reklamovat.

zkusit v ovlad. panelech Správce zařízení - Zařízení pro zprac. obr. a tam kliknout na kameru. Naběhne okno a na kartě ovladače zkusit aktualizovat ovladač. (možno ještě v ovl. panelech Přidat hardware, možná najde ovladače).

Pokročilý

Na te kameře by někde měla byt webová adresa a tam si mužeš stahnout na nainstalovani když nemáš cd. Kdyžtak ten název kamery dej vyhledat, ja to tak měl taky a pak mi to šlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.