nwm

Warcraft 3 mapa

Ahoj lidi.Instaloval jsem si warcraft 3 když najednou se to seklo u map a vyhodilo mi to error s tím že složka mapy(nebo nějak tak :D) nemohla být vytvořena či co a nevím proč poté se celá instalace zruší a tím to končí pls poradte mi někdo co s tím Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
Chlípník

W3 pokud vím vůbec instalovat nemusíš, respektive ho třeba nainstaluj na flešku a pak přesuň ať se nikam nerozlejzá, složka s mapama je totiž ve složce se hrou samotnou.. nebo pohledej verzi né s instalačkou ale právě už „ke spuštění“.
Není to pomalejší, kdysi jsme to hrávali ještě na škole když se zrovna W3 objevil :).