Korelice

Využití Mapy.cz

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda mohu využít obrázek Mapy.cz do svého letáku (obdobně jako když dávám na stránky)?

Děkuji moc
Doplňuji:
Na mapy.cz to jde stáhnout jako obrázek nebo vložit kód do stránek. Je to tak, že když mi tedy tuto možnost nabízí, mohu toho využít?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, toto je možné. Vždy je ale nutné postupovat v souladu s licenčním ujednáním dodavatelů jednotlivých mapových podkladů.http://na­poveda.seznam­.cz/cz/mapy/cas­te-dotazy/
Doplňuji:
Ano

Další odpovědi
Hamon

Jistě, pokud k tomu máš souhlas držitele autorských práv (a platí to i pro ty stránky).

anonym

Jsou mapy v licenci GNU General Public License, nevzpomenu si ale které to jsou. Letáků s mapkami ze Seznamu si nikdo nevšímá, vlastně je nikdo nečte. Takže budete produkovat další odpad.