Price

Výrobce a dodavatel z Číny?

Určitě to tu už několikrát bylo, kdyžtak sem hodtě link na starší diskuzi..

Chtěl bych zadat výrobu v Číně, ale na Alibaba.com jsem zjistil že je spousta dodavatelů, kteří nabízí dané zboží s nabídkou vlastního loga na produktu. Samozřejmě se mi moc nezamlouvá že některé obchodní značky ve světě si postavili jméno na takovýchto sériových reklamních produktech (že si jen hodily na produkt své logo), které jsou k dostupnosti každému s možností vlastní vlastního loga na produktu.

Proto zvažuji, jestli má smyls hledat výrobce, který by zpracoval muj návrh a tím bych se s produktama odlišil od ostatních. Nebo si jen hodit vlastní logo třeba naúříklad na silikonové hodinky a dělat jako že to je značka..

Na Alebaba.com je spousta takových to dodavatelů. Jak poznat kterých z nich je opravdu ten správný? Hodnocení dodavatelů na Alibabě neberu jako záruku k předpokladu uspěšného obchodu.

Na to vše se tady ptám, protože se mi moc nechce dávat provize zproztředkovatelské firmě, která by ve finále nakonec třeba objednala zboží u dodavatele z Alibaba.com

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Pošli si do číny člověka na podepisování, založ si Czech Crystal někde na severu ať to není na očích a sleduj co se bude dít 😁 – promiň, v tomhle se nevyznám zatím ;)