lexx

Vyplatí se prací prášek ve velkém balení řekněme 4–5 kg?

nebo kupujete malé krabice na 4–6 praní 600g z Tesca zn. I´m best for you, no doufám že nevypálí díry v prádle, a též jde o to či se velkej balík neznehodnotí skladováním, vlhkosti apod.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Velké balení 4–5 kg? To mám tak na 14 dní. Jezdím si do Německa pro 20 kg balení a vyplatí se to.

Další odpovědi
mosoj

Vyplatí a jako jedno z mála si ho vozíme z Němec. Není kvalitnější ale ještě levnější.
Doplňuji:
Dělám hrozně chyb, jsem si toho vědom. Bohužel možnost opravit odpověď zde musela být zrušena.

zzzlatokopka

Jé otázka se ti vrátil, tož to má mazal zkažené orgie:-DDD

No já bych řekla, že se vyplatí hlavně si ho nechat dovézt z Rakouska nebo Německa, ten jejich prášek lépe pere a stačí ho použít méně, není dražší, často to výjde levněji. U nás jsou i drogerky, které se na dovozové prášky specializují.

Je to stejné jako s rakouskou Milkou, nebo Fantou, ty taku chutnají jinak, lépe.

ReHu

Není prášek jako prášek.
Záleží na složení. Některé obsahují hodně plnidel a hůře se vymáchavají.
⊙⊙⊙⊙⊙⊙⊙⊙⊙⊙⊙⊙
Když se nevyplatí pro větší vzdálenost jet za hranice, mrkni po českém trhu.
Já kupuji 3 kg balení a stačí na cca 100 praní. Nezabere místo jako 20 kg pytel a vím, že na to nemusím pár měsíců myslet.