papay

vypalovací program Shrink

mám stažený shrink ale nejde spustit-poraďte

Nejlepší odpověď
Hykam

DVD Shrink není vypalovací program. DVD shrink umí nagrabovat DVD disk a očistit film od různých okolních balastů (reklamy, menu, upozornění atd.).
Samozřejmě umí i vypalovat, ale pouze v součinnosti s nějakým nainstalovaným vypalovacím programem v počítači.

Další odpovědi
ondra07

Když se ho pokoušíš spustit, zobrazí se ti tam nějaká tabulka (okno) s nějakým výstražným popisem? Zkus ten tvůj problém trochu více rozepsat… A pokud to nejde spustit, tak ti to musí něco ukázat, proč to nejde…
Prosím o doplnění

papay

vždycky mě šel jasně že mám nainstal.Nero 6 ale po reinstalaci pc si jej stáhnu do pc a už nefunguje naběhne na monitoru ta jeho tabulka ale vůbec nereaguje na vložený dvd třeba a za chvili z plochy monitoru zmizí tak nevim co jej může omezovat