králiček5616

Kde vyměnit v ČR mírně poškozenou (natrženou) bankovku v hodnotě 500 euro?

Poradí prosím někdo, kde vyměnit v ČR mírně poškozenou /natrženou/ eurobankovku v hodnotě 500 euro?

Odpovědi
Alesh

Poškozené bankovky společné evropské měny euro vyměňují národní centrální banky států eurozóny podle rozhodnutí Evropské centrální banky ze dne 20. března 2003 o nominálních hodnotách, specifikacích, reprodukci, výměně a stahování eurobankovek (ECB/2003/4).

Zdroj: https://www.cnb­.cz/cs/faq/vy­mena_poskozenych_ban­kovek_a_minci­.html