jumpupcz

Výměna baterie do notebooku – 5200mAh místo 4400mAh

Dobrý den, vlastním notebook HP620 a nenávratně se mi poškodila originální baterie(4400mAh), tak ji hodlám nahradit baterií s vyšší hodnotou (5200mAh). Je toto možné nebo můžou nastat nějaké problémy?

Nejlepší odpověď
tom004

Kapacita baterie žádné problémy nezpůsobí.Jenom umožní provoz NB delší dobu bez připojení síťového adaptéru.Před­pokládám,že jinak je stejná jako originál,napájecí napětí,přípojné konektory,roz­měr,ap.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud je neoriginální tak může být problém s kompaktibilitou