=)

Výměna barvy

prosim jak se vyměnuje barva u tiskárny HP Deskjet F4180

Odpovědi
panenka

Já mám HP DESKJET F 4210 tak vám napiši můj postup mělo by to být to samé.
otevřete dvířka pro přístup k tiskovým kazetám počkejte až se držák tiskových kazet posune na pravou stranu výrobku.
Poznámka:Pokud se držák nepřesune ,odpojte výrobek.sejměte všechny pásky a obalový material znovu připojte napájecí kábel a zapněte výrobek.
Uchopte kazety označením HP směrem nahoru
vložte tiskovou kazetu smirným sklonem vzhůru do držáku,Tříbarevná tisková kazeta se vkládá do levé zásuvky a černá tisková kazeta do pravé zásuvky.Kazety musí být pevně zasunuty do zásuvky ,až zaklapnou na místo.Zavřete dvířka pro přístup k tiskovým kazetám.Počkejte,až výrobek vytiskne stránku pro zarovnání.snad jsem vám aspon trochu pomohla