Výchozí prohlížeč Mozilla – co s tím?

Používám prohlížeč Explorer a druhý jsem si nainstalovala Mozillu.Chtěla bych mít oba,jen nevím,co to udělá,když si tu Mozillu dám jako výchozí,na což se mně to vždy zeptá,když prohlížeč zapnu.Co to udělá s tím Explorerem?

Nejlepší odpověď
led

Neurobí to nič, okrem toho, že pre všetky programy bude východzia Mozilla
Pre Windows a ostatné Microsoft programy bude východzí Internet Explorer. Tieto to majú nastavené na „tvrdo“ v sebe. Preto sa nesnažte IE zrušiť.

Další odpovědi
maly

NIC se s nim nestane…

P3p!no

Neudělá to nic.Můžete mít zaplé i oba prohlížeče a je jen na vás jaký budete mít nastaven jako výchozí.

GangstaHelper

Zapnete FireFox, zeptá se na nastavení jako výchozí, dáte ANO.

Ihned po tom zapnete Internet Explorer, taky se zeptá na nastavení jako výchozí, zašrtněte „Již se nedotazovat“ (nebo něco v tom smyslu) a pak klikněte na tlačítko NE.