Aaron

Výborná stránka, fajn lidi, ale proč to třeba není takhle?

Například mi přijde nedostatečné lajknout odpověď nějakého uživatele. Chtěl bych mít možnost přispět do odpovědí, komunikovat více s lidmi, aby si nemysleli, že si nevážim jejich zpětné vazby. Bojim se, že když napíšu něco do diskuze, tak si to nikdo nepřečte a bude si myslet, že jsem nad jeho odpovědí mávnul rukou.

Nejlepší odpověď
Smode

Proč ne?! Však tuším že jsem párkrát již odpověděl docela dobře a někomu to nejspíše opravdu pomohlo ale nějak mi prostě nevadí zda si moji odpověď vždy přečte. Dělám to i pro sebe abych si tu myšlenku vlastně sám utřídil. A pokud si odpověď někdo přečte také nějak nečekám že budu zavalen děkováním od rána do večera a někdo mi bude dokazovat jaký jsem borec :) myslím že právě to, odpovědět takřka nezištně prostě proto že člověk sám chce, je hlavním plusem tohoto serveru.

Další odpovědi
Admin2

Uvědomte si, že jste na stránce Otázky a odpovědi,. Vše je uvedené v kodexu, v dolním okraji stránky. Nejde o diskusní server. K tomu slouží jiné stránky.

Zde položíte otázku, někdo odpoví, pokud souhlasíte, můžete dát bod, nebo poděkovat v diskusi. V ní můžete vyjádřit další názory nebo požádat o doplnění atd.. Nebo vy odpovíte na zadanou otázku, opět můžete reagovat v diskusi.

Jinak se se svým návrhem obraťte na adresu: info@odpovedi.cz

Rakira

jj, vase veze by se mi libila .:)

Pokoslav

Také by se mi to takhle líbilo..

led

Ak som dobre pochopila,
účelom tejto stránky je pomáhať a radiť ľuďom ktorí pomoc a radu potrebujú, formou pomáhajme a raďme si navzájom. Nie je to diskusná stránka, preto tu nie je ani „chat, pokec“.

ivzez

Také by se mi to líbilo, jak navrhujete.

Takhle tazatelé nemají moc možností svou otázku v případě potřeby
rozvést (jedno doplnění není moc a diskuzi nesledují všichni uživatelé).
Odpovídající zase málokdy získají zpětnou vazbu.

Odpověď s největším počtem ohodnocení nemusí být ta,
která tazateli nakonec nejvíce pomohla.

[Odpovědi hodnotí i ostatní uživatelé podle svého názoru,
někteří tazatelé nehodnotí vůbec. Nejde o ta ohodnocení,
ale o to vědět, co tazateli nakonec pomohlo…]

ivzez

Upřesňuji:
Nemám na mysli nějaký chat, ale možnost
rozvést jak otázku, tak odpověď.

Pokud možnost „Upravit odpověď“ vyčerpám na opravu překlepů nebo chyb, nemám už jak zareagovat na případné doplnění otázky (jak píši v odpovědi, ne každý uživatel tu sleduje i diskuze).

led

Admina2 nehodnotím, chápem tento profil ako „mluvčího Administrátora“, tzv. Adminov hlas…
Ak sa mýlim, prosím opravte ma,
ale kedysi v minulosti tejto stránky bola k tomuto profilu uvedená poznámka.