Hammy

Výběr herního Notebooku.

Poraďte mi prosím nějaký výkonný herní počítač kolem 15,000.
Dobrý by bylo, aby rozjel hry typu Crysis 3, Battlefield 3, Assassins Creed 3 atd.
Doplňuji:
Oprava, nahoru jsem napsal notebook a dolů počítač, ovšem chtěl jsem napsat notebook i dolu, ale když poradte totez i u PC.

Odpovědi
exit47

Já celkem pokukuju po Lenovo IdeaPad Y500 je sice o něco dražší, ale mě se líbí nejen že ti přechroustá, asi všechno co budeš chtít, ale Já bych ho bral hlavně kvůli ultrabay, kdy můžeš místo mechaniky šoupnout další pevný disk, grafickou kartu a nebo baterku. Já bych tam šoupl asi další pevný disk, jelikož mechaniku už skoro nepoužívám a tak bych se se zbavil tahání svého stařičkého externího disku od WD, který bohu dík zatím slouží.