Avatar uživatele
zjentek

Vnímáte ještě i dnes jídlo jako cosi, co je spojeno s hladem?

Chápu, že přes samotný kovid už lidé podobné otázky vlastně ani nevnímají, ale…

„Jím proto, abych byl živ. Nežiji proto, abych jedl.“ -Zjentek (nikomu nevnucuji, jen názor)

Proč mám dojem, že lidstvo nevnímá jídlo jako prostředek k zahnání hladu>>>https:/­/www.youtube.com/chan­nel/UCyEd6QBSgat5kk­C6svyjudA ,
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Asian+stre­et+food

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Ametyst před 913 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Moje chápanie jedla…
Jedlo je čosi, čo keď nemáme, chýba nám a keď ho máme veľa, mrháme ním.
Jedlo je jeden zo základných prostriedkov, ako sa udržať pri živote.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jím, abych žila. Nepřejídám se, váhu mám v normě. ALe občas mě honí mlsná, stačí třeba čerstvá křupavá žitná houska namazaná máslem a plátek šunky, k tomu 1 paprika.

Nemám ráda sladké, Občas peču z tvarohu a ze šppaldové či žitníé mouky ( je výraznější chui) . Bílou mouku nepoužívám, mám alergii na lepek, Zvykla jsem si na to.

Někdy mně stačí,když si i vezmuu obrázkovou kuchařku, projdu si ji a často uspokojím svou chuť tím, že si zítra něco dobrého uvařím. Výborné jsou chipsy z červené řepy či mrkve. Místo brambůrků. Protože mám zdravotní problémy, nevadí mně, že si některé pokrmy musím odříct,. Nestojí za to zhřešit jídlem a pak se několik dní trápit bolestí.
Řídím se zásadou, všeho s mírou, protože jen ,pro zdravého všechno zdravé.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

S hladem ani ne, ale musím uznat, že je příjemné mít prázdný žaludek, a potom se s chutí najíst. Všimla jsem si, že základní potraviny ustupují do pozadí, a populární jsou pochutiny, bez kterých se ale dá dobře žít. Jídlo vnímám také jako pohonnou hmotu, abych dobře a zdravě fungovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano. Je ovšem rozdíl mezi jídlem a pochutinami, o nich to neplatí.
Mimochodem sis přivlastnil cizí citát. Dopustil ses tím trestného činu krádeže duševního vlastnictví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Já zastávám názor – žiji proto, abych jedl. Kdo nepracuje, at nejí, ale hladový člověk nemůže pracovat. A mnozí mi říkají, že je lepší mne šatit než živit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

„Chápu, že přes samotný kovid už lidé podobné otázky vlastně ani nevnímají“ napsal zjentek, který za poslední týden položil 10 otázek na téma kovid. Úsměvné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Já jím, abych žila. Abych udržela minimální hmotnost. Jím, abych si pochutnala. Jím s chutí.
Jím, abych neměla hlad. Aby mi nebylo špatně z hladu.
Pravidelně, protože když nestíhám, nemám možnost se včas najíst, tak z hladu zvracím! ;D Proto mám u sebe stále rohlík, kaši, někdy sušenku, kousek čokolády, kapsičku (přesnídávku) apod

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Kelt, nerozumiem „Kdo nepracuje, at nejí,“ ale viete, koľko ľudí nemôže pracovať aj keď chcú pracovať?

Avatar uživatele
zjentek

Quentosi to není vůbec žádná pravda, já si citát upravil k obrazu svému a sem do světa vypustil tento upravený. Dopustil ses tím trestného činu křivého obvinění. A vůbec, čí citát je originál? Hm?

Avatar uživatele
zjentek

…tedy sorry- čí je originál (aby tě z mého já být dobrá čecha neklepla pepka). (; (; (;

Avatar uživatele
zjentek

Emefej tak mně teda dolož, taková tvrzení!

Avatar uživatele
Emefej

zjentek >oOmlouvám se za trapnou chybu, ještě jednou jsem to přepočítal. Na kovid ses posledních 7 dní nezeptal desetkrát, nýbrž jedenáctkrát.

Avatar uživatele
zjentek

Tak to teda pěkně kecáš, ty tam nemůžeš počítat otázky před sedmi dny, bo by se v důsledku započítalo osm dnů, koukni kolik je hodin!

Avatar uživatele
led

Skúste to nepočítať na dni, ale na hodiny. hneď výjde pre zjentka lepší pomer. 🙂

Avatar uživatele
zjentek

Správně, jako autiista souhlasím s postupem slovenské uživatelky led.

Nový příspěvek