Tw!st

Vlastníte Bitcoin nebo jinou kryptoměnu?

Jaké máte zkušenosti s kryptoměnami? Na jakém portálu s nimi obchodujete?
Já už nějakou dobu využívám Coinbase
A nemůžu si to vynachválit, vše přehledné, rychlé, kdykoliv můžu nakoupit, nebo zhodnocené peníze opět prodat.
Osobně myslím, že pokud ještě nemáte zkušenosti s kryptoměnami a máte bokem nějakou tu stovku/tisícovku, vyplatí se investovat a sledovat graf kryptoměny. Po investici tuším CCA 2200kč dostanete navíc Bitcoiny v hodnotě 10$ jako bonus.
Pokud váháte, zda kryptoměny zkoušet, či ne, doporučuji ještě letos. Příštím rokem může být Bitcoin zase mnohonásobně výš, než nyní a vy byste toho zbytečně litovali, že jste neinvestovali zavčas 🙂

Nejlepší odpověď
vikimiki11

Již mám zkušenosti s kryptoměnami.

Další odpovědi
Rokio

Již mám zkušenosti s kryptoměnami.

Mám malý zlomek Bitcoinu. Nakoupil jsem ho přes Arbolet.

Kepler

Nemám zkušenosti s kryptoměnami a ani nechci.

Kdyby to mělo dílčí jednotku „bitcoincent“ jako analogii k eurocentu, tak bych na pár těch centíku možná zmohl.

Arne1

Zatím nemám zkušenosti, ale plánuji to vyzkoušet

Drap

Jiná odpověď

Ano, něco málo vlastním, ale pomalu pravidelně přibývá, i když velmi pomalu. Že by to ale šlo nazvat zkušenostmi, to bych si netroufal.

anonym

Již mám zkušenosti s kryptoměnami.

independent

Zatím nemám zkušenosti, ale plánuji to vyzkoušet

Meiry

Zatím nemám zkušenosti, ale plánuji to vyzkoušet

Chci vyzkoušet již dlouhou dobu ale nemůžu si na to najít čas. Zní to dobře a navíc, nových zkušeností není nikdy dost.

michalds

Nemám zkušenosti s kryptoměnami a ani nechci.

Příliš virtuální na můj vkus.

Mc Merkurion

Jiná odpověď

… mně by zajímalo, co bych z toho měl, chleba si za to nekoupim …

Dochy

Nemám zkušenosti s kryptoměnami a ani nechci.

luckykubrt

Nemám zkušenosti s kryptoměnami a ani nechci.

Chtěl bych vyzkoušet systém VŠE ZDARMA. :D Stejně všechno patří Bohu.

autacek

Jiná odpověď

Tak to je paradox, když jsem tu zmínil bitcoin cca před půl rokem a jeho prudký růst, tak jsem byl sepsut, že se jedná o opakující se otázku. A dnes je na dané téma dotaz+, hm…

dubraro

Nemám zkušenosti s kryptoměnami a ani nechci.

Nějak o to nestojím.

Mariii

Již mám zkušenosti s kryptoměnami.

Nějaké ty zkušenosti už mám, ale dá se říct, že jsem pořád v začátcích a hodně se toho snažim číst a nastudovat o bitcoinech. Podařilo se mi najít dobré stránky, kde je všechno info přehledně seřazené a zodpovězené asi všechny základní otázky kolem bitcoinů, tak tohle zrovna studuji https://jakna­krypto.cz/co-je-to-bitcoin/ :)

CryptoSvetcz

Již mám zkušenosti s kryptoměnami.

Jasně..vlastníme Bitcoiny, BTC, digitální zlato… https://cryptos­vet.cz/co-je-bitcoin-bitcoin-jak-funguje-historie-a-kde-nakoupit/

peterd108

Nemám zkušenosti s kryptoměnami a ani nechci.

Safast354

Již mám zkušenosti s kryptoměnami.

jpau

To už musí každou chvíli padnout. Poplatek za převod 40 USD, zedníci si berou úvěry na těžítka (není vtip), BTC už se řeší i na odpovědích…

Mc Merkurion

… tak hlavně, aby jste ji nezapomněli zdanit ( https://www.me­sec.cz/clanky/jak-se-dani-virtualni-meny-cast-zisku-odvedete-vzdy-bitcoin-je-pro-bernak-vec/?utm_source=rss&ut­m_medium=text&ut­m_campaign=rss ) !!!

Tw!st

Kepler: Však nemusíš kupovat celý jeden Bitcoin, můžeš koupit třeba jen 0,001 BTC 🙂

Mc Merkurion: Běžné to zatím není, ale někde se s tím dá už běžně nakupovat. Např. Alza už nějakou dobu Bitcoiny přijímá. Můj známý například si zašel na pivo za Bitcoiny. Až to bude rozšířené všude, pak teprve cena Bitcoinu bude úplně někde jinde, proto myslím že je logické do něj investovat zavčas.

Mc Merkurion

… až to bude rozšířené všude, tak to já tu už dávno nebudu >>> proto je blbost do nich investovat …