Bronzový

Víte toto o Facebooku ??

Každý je omylný, ale většinou vím co píšu. opakuji co jsem napsal a kopírují část licenčního ujednání FB.

Že tím, že "přidáte Uživatelský obsah na kteroukoliv část Stránky, automaticky zaručujete – a vy tímto také stvrzujete, že máte právo zaručit – Společnosti neodvolatelnou, trvalou, bezvýhradnou, přenosnou, plně hrazenou licenci (s právem sublicencovat) k užívání, kopírování, veřejnému zobrazování, veřejné prezentaci, přeformátovávání, překládání, krácení (částečnému nebo úplnému) a distribuci takového Uživatelského obsahu k jakémukoliv účelu, komerčnímu, reklamnímu, nebo jinému. (Facebook pravidla o užívání).
Tato informace se v českých Pravidlech (ke 22.2.2009) nezveřejňuje, je zde pouze anglicky, a v případě uplatňování takového požadavku se takto nedostatečná licence patrně v rozporu s českým právním řádem.

V praxi toto znamená, že jakákoliv vaše písnička, fotografie, báseň nebo jakákoliv jiná věc se okamžikem vložení stává majetkem Facebooku, který má právo ji jakkoliv využít, k reklamě nebo čemukoliv jinému.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nevím to, anglicky neumím a je mi to jedno
vkládám tam fotky mého kocourka a videa
z YT co se mi líbí to zvládám :o))
Doplňuji:
jestli se můj Ufíček umístí v nějaké reklamě
byla bych na něj bezdomovečka moc pyšná :o)

Další odpovědi:

Bronzový

Vím to už dlouho a podle toho se i řídím.

Stříbrný

Ksichtokniha mě netrápí.nemám ho a ani nepotřebuju.

Stříbrný

Nevěděla jsem to, ale nepřekvapuje mě to, něco takového jsem už dávno vytušila svým selským rozumem a vzhledem k mé nedůvěře k jakékoliv sociální síti a z obavy před jednoduchým zneužitím si dávám velký pozor na to, co zveřejňuji

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.