Avatar uživatele
zjentek

Víte, o kolik je levnější Balíkovna oproti Zásilkovně?

Já když jsem to zjistil tak jsem šel pomalu do kolen. Děkuju.

Zajímavá 0 před 202 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nevím a je mi to jedno. Cenu přepravy řeším až při objednávání zboží. Někdy je možností více.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Nevím a vůbec to neřeším. Balík jsem naposledy posílal klukovi na vojnu, tj. před 25 lety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Měl jsi napsat, že je to o 14 Kč levnější, ale ty musíš poslat otázku abys měl bod. A o kolik je levnější holka na Stodolní oproti holce z Poruby? To nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
zjentek

Z: 40×40×40 do 5kg = 79 kč
B: 50×50×50 do 15kg = 65 kč

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦­‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

No to se v Zásilkovně museli snad posmolit ne?

Avatar uživatele
Dochy

Já bych k tomu připsal ještě tyhle postřehy:

Zásilkovna tu začala jako projekt na zelené louce a musela se sama prosadit proti molochu (to poslední popravdě zas tak těžké asi nebylo)

Balíkovna je odpověď České pošty (molochu) na vzniklou konkurenci.

Pro balík může obvykle jen v provozní dobu pošty (což třeba u nás znamena Po-Pa, od 8–10 do 12–18 podle konkrétního dne, většinově od 8 do 12), nově pošta využívá boxy toho divného zeleného marťana

Zásilkovna má od počátku trochu širší základnu a lze si vybrat z krámků, které mají otvírací dobu poněkud přívětivější pro pracující lid. Z-boxy jsou tu už léta, než se ostatní začali opičit (jako třeba ten zelenej skřehula) chvíli to trvalo.

65kč je „zvýhodněná cena“ – tj. aktuální akce pošty aby nalákala zákazníky a aby získalůa registrace, podobně jako v supermarketu občas seženeš Milku za 19.90 až 24.90. Standardní cena co pamatuju, když jsem před časem u e-shopu volil dopravu byla 40kč u zásilkovny vs 120kč u balíkovny (a to balíkovna ještě fungovala jen na některých poštách)

Dle ceníku zásilkovny lze podat standardní zásilku na podacích místech za 64kč (5kg, součet stran 120cm, max 70cm)

Tak teď přemýšlím… ty kolena to měla být ironie?

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání