Filipes12321

Pomůže mi obnovení počítače do továrního nastavení, když mám v počítači vir?

Pomůže my obnoveni počítače do továrního nastavení když mám v počítači vir?

Vir v počítači

Odpovědi
marci1

Ne. Již zodpovězeno vícekrát : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vir%20v%20po%C4%8D%­C3%ADta%C4%8Di

gecco

Ano…
Pokud nemáš zavirovánu RecoveryPartition (instalační media) a proir…vedeš reinstalaci správně, dojde k úplnému výmazu stávající instance (včetně dat!!) – a tedy je vymazán i vir…
😉
Ale – víš jistě, že jde o vir a umíš počítač reinstalovat a chceš přijít o data?? – není lepší pecko odvirovat??
😉

zlycert666

ano i ne

MrnousakCZE

kup si novej harddisk