d-a-m

video z CD

Zdravím, jak lze uložit video, které je nahrané na CD do počítače, tak aby bylo uložené v počítači

Nejlepší odpověď
mosoj

Dotaz zní jak zkopírovat video z CD a ne jaký je to formát.
Prostě překopíruj soubory z CD do PC( třeba pomocí průzkumníka). Formát řeš až podle potřeby.

Další odpovědi
DDarent

vypálit???
nebo když je to film, tak třeba stáhnout z uloz.to

Michal Kole

Video na CD není (existuje formát CD Video, ale neprosadil se).

Jestli myslíte DVD Video tak je spousta programů, třeba na http://www.slu­necnice.cz s názvy DVDtoAVI DVDtoMP4 a podobně Je to v kategorii Konverze videa