Morčata331

Jak zřídit více adminek na fb stránce?

Mám fb stránku…A vidím že některé stránky dělájí konkurz o další adminky…Taky by si mi hodily další lidi na práci se stránkou:D Proto jak mám udělat aby mohly přidávat články i oni? To se musí přihlásit k mému fb účtu nebo jak? Prosím poraďte…děkuju moc:)
Doplňuji:
dobře děkuju ti moc :DDD

Odpovědi
melanie

přidáš si je do přátel a někde v nastevení stránky by mělo být role u stránky a tam je přidáš
Doplňuji:
není zač :3 ^-^

dejavu

Pokud ji máš v režimu stránky, pak je cesta nastavení – role u stránky a tam je přidáš jako správkyně. Pokud to máš v režimu skupiny, roklikneš si členy a u každého člena je tam dole ozubené kolečko a klik na něj ti umožní ho přidat jako správce.