Pokročilý

Váš názor na...

Na aukro jsem si objedndala sluneční brýle.. Je tam napsaný ´že doba dodání je 1-2 dny. Už je to víc než týden a pořád ještě nic nepřišlo... Ptala jsem se i na poště a prý tam nic není... Váš názor? Myslíte že to ještě dojde?
Btw.: Ten prodejce nemůže být podvodník,už jednou jsem si tam objednávala..

Nejlepší odpověď

Zlatý

No ta dodací doba 1 - 2 dny se započítává od doručení platby. Platba mezi bankami může trvat až tři dny. Takže dohromady je dodací doba 5 pracovních dní. Takže když by prodejce neodeslal boží hned ten den, co mu přišla platba, tak dodací lhůta bude ještě delší, navíc mohlo dojít k nějakému zádrhelu na poště, což odesílatel neovlivní.
Doplňuji:
Počkala bych dva týdny, pošta dokáže být nevyzpytatelná a když by do té doby nic nepřišlo, tak bych prodejci napsala, že nic nepřišlo. A v případě, že balíček opravdu odeslal, tak by to měl jít na poštu reklamovat.

Další odpovědi:

Bronzový

Taky jsem tak zatím dopadl.Něco jsem si objednal už před týdnem a přehlédl jsem,že zboží odešle ten člověk až 26.3.Už jsem od něho dostal i hodnocení za platbu,ale na zboží čekám a budu se modlit,aby něco přišlo.Všiml jsem si jedné nové věci na Aukru,možná to bude i váš případ.Prodejci nabízí zboží,které nemají na skladě,chtějí platbu předem a až pak objednávají zboží v Číně.Je to bez rizika pro ně,že nemusí objednávat na sklad,ale pěkně mne to štve.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.